کاربرانمان

اولویتمان هستند

نوین پردازش پادیر با تجربه حدودا 23 ساله در این سال ها در کنار مشتریان بزرگی کسب تجربه نموده و اکنون مشاور متفکر و با دانشی در کنار شماست .

و آماده ارائه خدمات مشاوره ، نصب و راه اندازی شبکه ، نصب و راه اندازی دیتا سنتر و اتاق سرور ، نصب و راه اندازی دوربین مداربسته و سیستم های اعلام حریق می باشد همچنین با ارائه راهکار های مختلف سرویس نگهداری شبکه آماده عقد قرارداد می باشد .

ما می سازیم

و حواسمان به کاربرانمان هست

خدمات مشاوره IT و قراردادهای سرویس نگهداری

زیربنای اولیه کسب و کارهای امروز برپایه شبکه و خدمات انفورماتیک نهاده شده است و لذا هر چقدر تیم حرفه ای تری در این راه همراه و مجری شما باشند آسودگی خیال شما بیشتر فراهم خواهد شد و با سرعت بیشتری به جلو حرکت بی وقفه خواهید داشت .

تیم نوین پردازش پادیر متشکل از افرادی با دانش فنی بالا و با تجربه است که امتحان خود را در همراهی مشتریان بزرگ بارها پس داده است و تبدیل به عضوی قابل اعتماد در کسب و کار امروز شده است .


سیستم های نظارتی و امنیتی


نصب و راه اندازی دوربین مداربسته و سیستمهای مانیتورینگ نرم افزاری

لازمه کسب و کارها نظارت مدیران بر تمام ارکان سازمان است چه از نظر حفاظتی با دوربین های مداربسته چه نظارتی که باز هم قسمتی دوربین مداربسته راهگشاست و قسمتی نظارت ها و مانیتورینگ های شبکه و فعالیت های کاربران است که آن در تخصص ماست که شما را ناظر بر فعالیت آن ها کنیم


سیستم های سانترال و مخابراتی


شاهراه هر بیزینسی ارتباطات است .

تلفن در این روزها امکانات بسیاری نسبت به قبل بما می دهد نظارت بر تماس ها ساده تر شده گزارش گیری متفاوت و راحت تر شده در کنار اینها به راحتی به سیستم های دیگر متصل می شود و بما امکانات بیشتری می دهد .

در قدیم از سانترال های انالوگ مانند پاناسونیک فقط انتظار اتصال بخش های مختلف و ارتباط با خارج از مجموعه را داشتیم با همه گیر شدن ویپ امکانات زیادی در اختیار ما قرار گرفت فروش با اتصال ویپ به CRM  شکل دیگری گرفت ارتباط مراکز راحت شد و بسیازی از توانایی های دیگر که ما در شناخت و پیاده سازی آنها بشما کمک خواهیم کرد

مجموعه نوین پردازش پادیر خیال شما را درباره خدمات انفورماتیک و داشتن جدیدترین راهکار های این حوزه راحت خواهد کرد .

احسان آسیایی

هر روز بروز بودن هدف اصلی من در این کار است

سیدرضا شهرایینی

دنیایتان را تکان می دهیم

تا دیگران را شکست دهید

شاهکار و هنر دست برای فوق العادگی

اس بی تمز | تنها ارائه کننده پوسته موودو

اس بی تمز، تنها ارائه کننده رسمی پوسته موودو در ایران، با پشتیبانی ۲۴ ساعته این پوسته، سعی در تأمین رضایت شما مشتریان عزیز را دارد. پوسته موودو به گونه ای طراحی شده که با همه ی موضوعات سازگار باشد و با المان های پیشرفته ارائه شده، از همه ی رقیبان خود بهتر و با کیفیت تر باشد.

پاسخگویی پشتیبانی: ۱۹:۰۰ – ۰۰۹:۰
نشانی: تهران – خیابان ولیعصر – شماره ۱۲۹
شماره تماس: ۸۸۴۵۸۷۳۴-۰۲۱

فایل های پیوست

نقد و بررسی های تازه

موسیقی های جدید